Speciaal aanbod van schulddienstverlening gemeente Maashorst

Geplaatst op vrijdag 17 februari 2023

Heb je onder bewind gestaan van bewindvoerder de heer De B en heb je problematische schulden? Dan kom je misschien in aanmerking voor een speciaal traject van onze afdeling Schulddienstverlening.

Het aanbod is bedoeld voor mensen die nu inwoner zijn van onze gemeente en voor of tijdens deze bewindvoering problematische schulden hebben gekregen.

Gezamenlijk aanbod gemeente Maashorst en Kredietbank

Samen met de Kredietbank bieden wij de mogelijkheid op een minnelijke schuldregeling met een veel kortere looptijd dan normaal. Het eerste jaar ben je zelf verantwoordelijk voor de maandelijks afdracht aan de schuldeisers. Daarna zal gemeente Maashorst de 2 resterende jaren ineens aflossen.

Heb je vragen?

Heb je vragen of wil je je hiervoor aanmelden? Dan kun je jezelf bij ons melden. We bekijken dan gelijk of dit aanbod daadwerkelijk bij je past. Heb je na het bewuste bewind zelfstandig of via een (nieuwe) bewindvoerder een MSNP of WSNP traject gestart? Ook dan raden wij aan met ons contact op te nemen.

Hoe kun je aanmelden?

Je kunt contact opnemen met de Centrale Toegang Sociaal Domein op 0413 - 28 19 11.

Meer nieuws

Meer nieuws

Hoe tevreden bent u over deze pagina van de website?